Firmy používající BIM >> SOLODOOR a.s.

SOLODOOR a.s.

Výrobce interiérových dveří s BIM knihovnou

Výrobce interiérových dveří s BIM knihovnou

Adresa: SOLODOOR a.s.
Nádražní 166
342 01 Sušice
Česká republika
www.solodoor.cz

Společnost SOLODOOR je v současné době jednou z největších českých firem zabývající se výrobou interiérových dveří a obložkových zárubní.

Díky intenzivnímu vývojovému programu přichází společnost SOLODOOR každoročně s řadou novinek ve svém výrobním programu a řadí se k lídrům na trhu interiérových dveří a zárubní. Součástí inovativních strategií společnosti SOLODOOR je nejen zvyšování kvality dveří a zárubní, ale také snižování dopadů výroby na životní prostředí.

Jako renomovaný dodavatel s dlouholetou tradicí SOLODOOR úspěšně expanduje také na zahraniční trhy. Významnou pozici společnost v současné době zaujímá zejména na trzích střední a východní Evropy. To s sebou nese potřebu nových marketingových postupů a způsobů komunikace s projektanty a BIM je v tomto ideálním nástrojem.

Parametrická knihovna

Společnost CAD Studio vytvořila pro SOLODOOR podrobnou knihovnu dveří aktuálního výrobního programu. V této knihovně byl zapracován i datový standard - Standard negrafických informací v modelu,  SNIM - od organizace CZBIM. Vytvořená parametrická knihovna prvků, v nejrozšířenějším BIM projekčním nástroji Autodesk Revit, umožní uživatelům jednoduché a rychlé navrhování stavebních prvků z produktového portfolia společnosti SOLODOOR a.s., s možností široké rozměrové a materiálové variability.

Viz www.bimfo.cz/solodoor

Chci přidat svoji firmu

S BIM mám bohaté zkušenosti a jsem připraven je nabídnout svým zákazníkům.
Přidat svoji firmu