Firmy používající BIM >> I&C Energo a.s.

I&C Energo a.s.

Průmyslové informační systémy, energetika

Průmyslové informační systémy, energetika

Adresa: I&C Energo a.s.
IČ: 49433431
Pražská 684/49
674 01 Třebíč
https://www.ic-energo.eu
 

Společnost I&C Energo a.s byla založena v roce 1993.

Společnost je významný dodavatel komplexních služeb v oblasti systémů kontroly a řízení, průmyslových informačních systémů, systémů elektro a dodavatel strojních činností s dlouholetou tradicí v oblasti energetiky. Rozmístěním a počtem zaměstnanců patří v této oblasti mezi největší české firmy. Své dodávky na českém a zahraničním trhu společnost realizuje ve třech hlavních produktech, kterými je inženýring, investiční dodávky a servis elektráren.

Společnost reagovala na vývoj trhu a rozšiřující se požadavky v rámci digitalizace stavebnictví zejména vládou schválenou Koncepcí zavádění metody BIM v ČR pořízením licencí SW Autodesk Revit v rámci balíčků Architecture Engineering & Construction Collection a zaškolením týmu pracovníků v jednotlivých oborech.

Jako partnera pro nákup software, jeho implementaci a proškolení pracovníků si společnost I&C Energo vybrala CAD Studio (Arkance Systems), jako dlouholetého partnera v oblasti CAD aplikací.
I&C Energo spolupracuje na datovém modelu stavby v následujících oblastech:

  • Projekty elektro a MaR
  • Řešení pro kabelové nosné konstrukce
  • Projekty pro technologické zařízení budov (SHZ, technologická zařízení (příprava TUV, výměníkové stanice, HVAC, energomosty)
 
U 3D modelování nejde jen o splnění požadavků na BIM, ale také o usnadnění práce a eliminaci možných vícenákladů způsobených kolizemi jednotlivých technologií. Koordinovaný 3D model mnohem více přibližuje projekt realitě ještě před samotným zahájením realizace.

I&C Energo se stala jednou z prvních společností, která je připravena ve spolupráci s dodavateli stavebních profesí realizovat své projekty v BIM.

Kontakt:

Ing. Martin Kuboušek
+420 731 683 644
m2kubousek@ic-energo.eu
 

Projekty

Chci přidat svoji firmu

S BIM mám bohaté zkušenosti a jsem připraven je nabídnout svým zákazníkům.
Přidat svoji firmu