Firmy používající BIM >> BLOCK CRS a.s.

BLOCK CRS a.s.

Projekční, inženýrská, dodavatelská a realizační skupina firem BLOCK

Projekční, inženýrská, dodavatelská a realizační skupina firem BLOCK

Adresa: BLOCK CRS a.s.
IČO 07333366
U Kasáren 727
Valašské Meziříčí
info@blockcrs.cz
www.blockcrs.cz
tel. +420 571 670 111
 

Jsme mezinárodní skupinou firem BLOCK®. Máme pobočky v 11 zemích světa a autorizované partnery v 39 zemích. Realizujeme investiční celky s náročnými technologiemi a čistými prostory.  V oblasti realizací čistých prostor působíme již od roku 1991. Od roku 2018 patří do skupiny BLOCK® společnost KÖTTERMANN, která je celosvětově úznávaným výrobcem laboratorního nábytku a jejíž historie sahá až do roku 1946.
 
Profilujeme se jako projekční, inženýrská, dodavatelská a realizační skupina firem. Svým zákazníkům nabízíme komplexní služby v projektové přípravě, výrobě, výstavbě i následném servisu. Máme řadu špičkových odborníků a nositelů know-how, kteří umí řešit problémy napříč různými odvětvími čistých prostor a souvisejících produktů. Naše řešení garantují optimalizaci investičních i provozních nákladů a kladou důraz na důslednou ochranu životního prostředí.
 
Realizujeme projekty pro farmacii a biotechnologii, zdravotnictví, vědu a výzkum, mikroelektroniku, automotive a jiné průmyslové stavby s clean room technologiemi. Zakázky realizujeme především ve střední a východní Evropě, ale také například v Egyptě, v Kuvajtu nebo na Papui Nové Guinei.
 
Naše realizace jsou podpořeny vlastní výrobou se schopností dodávek na míru zákazníkovi v relativně krátkém čase. Máme 4 výrobní závody - v České republice, v Německu, na Slovensku a v Rusku. Výrábíme komponenty pro vestavby čistých prostor, izolátorovou technologii, laboratorní nábytek, nerezové vybavení a technologická zařízení.
Kontakt:
ing. Vendula Cibulcová
cibulcova@blockcrs.cz

Projekty

Chci přidat svoji firmu

S BIM mám bohaté zkušenosti a jsem připraven je nabídnout svým zákazníkům.
Přidat svoji firmu