Aktuality >> V nezávislé recenzi software pro správu staveb vítězí BIM 360

V nezávislé recenzi software pro správu staveb vítězí BIM 360

Porovnání nejlepších aplikací pro Construction Management - BIM 360, PlanGrid

Aktuality

Společnost G2 Crowd je světově uznávaným leaderem v oblasti nezávislých recenzí B2B softwaru a služeb. Ve svém nejnovějším hodnocení se zaměřila na porovnání 16 nerozšířenějších řešení pro správu staveb (construction management). Jako nejlepší byl vyhodnocen produkt Autodesk BIM 360.Nákupní rozhodnutí firem se dle tohoto průzkumu řídí následujícími kritérii:
 
  1. Cena - od časových poplatků až po pevné částky.
  2. Správa komunikace - snadná komunikace je klíčem k úsporám času a peněz.
  3. Rozhodnutí založená na datech - vaše kvalifikovaná rozhodnutí musí vycházet z dobré informovanosti o průběhu projektu.
  4. Snadnost použití - učení zabírá čas a přehledná správa omezuje riziko chyb.
  5. Přehledné procesy - pro zachování vaší konkurenceschopnosti je důležitá snadnost a přehlednost každodenních firemních procesů.
  6. Demo verze - předvedení na vašich datech vám pomůže ověřit vhodnost vybíraného řešení.
  7. Kvalita podpory - dobré vztahy s týmem podpory mají dramatický vliv na plnění vašich termínů.
Na základě zvolených kritérií byly z nezávislých recenzí vyhodnoceny nejlepší produkty segmentu software pro správu staveb - pro přehled o průběhu stavby, plánování, správu projektu a pracovních sil, sledování času, výdajů.

Vítěz porovnání, Autodesk BIM 360, zlepšuje průběh stavebních projektů podporou informovaných rozhodnutí po celou dobu života projektu. Nabízí spolupráci při navrhování, dokumentaci a revizích, nástroje pro přípravu stavby, kvalitu a bezpečnost. BIM 360 propojuje lidi, data a procesy ve vašich projektech - tak, abyste neztráceli přehled a udrželi váš projekt v naplánovaných kolejích.

Na třetím místě hodnocení se umístila aplikace PlanGrid. Společnost PlanGrid byla v těchto dnech zakoupena Autodeskem a aplikace bude zaintegrována do portfolia aplikací využívajících společnou otevřenou datovou platformu BIM 360.

PlanGrid je snadno použitelná mobilní aplikace pro stavební týmy. Generální dodavatelé, subdodavatelé, investoři i architekti staveb mají díky ní přístup k přehledným informacím v reálném čase, mají široké možnosti spolupráce a možnosti okamžité reakce. Pomocí PlanGrid může každý člen týmu spravovat a aktualizovat výkresy, specifikace, fotografie, změnová řízení, zprávy, předávací protokoly a další informace, a to z jakéhokoliv zařízení. PlanGrid je dnes využíván ve více než jednom miliónu komerčních, průmyslových a inženýrských projektů v celkem 90 zemích.Porovnání viz www.g2crowd.com/categories/construction-management
BIM 360 viz www.cadstudio.cz/bim360

, Vladimír Michl