Aktuality >> Revit 2024, Civil 3D 2024 a další novinky na konferenci Autodesk LIVE 2024

Revit 2024, Civil 3D 2024 a další novinky na konferenci Autodesk LIVE 2024

Tradiční online konference Autodesk LIVE se letos koná 4. května

Aktuality

Seznamte se s nejnovějšími CAD, BIM a GIS/FM technologiemi a s novými návrhovými produkty Autodesk prostřednictvím tradiční jarní online konference Autodesk LIVE 2024.

Dne 4. května 2023 vysílá společnost Arkance Systems interaktivní veřejný videostream, ve kterém představí nové produkty řady Autodesk 2024 i vlastní aplikace a doplňky. Díky tomuto živému internetovému vysílání se můžete seznámit s novinkami světa CAD/CAM, BIM/CDE a GIS/FM, odkudkoliv z pohodlí vašeho křesla – přímo na vašem na počítači, notebooku, tabletu, telefonu, na televizoru doma nebo ve vaší firemní zasedací místnosti či školní učebně. 

Divákům zde předvedeme zajímavé novinky produktové řady AutoCAD, Revit, Civil 3D, nové profesní sady Autodesk Collection, nové CDE služby Autodesk Construction Cloud a další nejnovější cloudové technologie, nebo populární nadstavbové aplikace, včetně našich nových bonus nástrojů CS+, Holixa a AGACAD. Dopolední sekce vysílání je věnována strojírenství a GIS, odpolední sekce pak stavebnictví a BIM.

Z programu stavařské sekce:

  • Autodesk Revit 2024
  • Autodesk AutoCAD 2024
  • Autodesk Civil 3D 2024
  • Novinky Autodesk Construction Cloud
  • Využití BIM dat pro Facility Management – twiGIS
  • Novinky z našeho vývoje aplikací pro pozemní stavby – Holixa T4R, Reinforcement / Dlubal, Legend Generator, Class Feeder, BIM Feeder for Revit, Tlakové Ztráty, Warehouse, AGACAD produkty pro projektanty
  • Novinky z našeho vývoje aplikací pro liniové stavby – Civil Tools, Potrubák, BIM Feeder for Civil 3D
  • Vzdělávací aktivity Arkance Systems – E-learning, Stavařův průvodce Revitem, BIM Academy, certifikace Building Smart, implementace
  • Kulatý stůl - otázky a odpovědi, licencování


Jako závdavek si můžete projít náš rozsáhlý seznam novinek v Revitu 2024 nebo přehled novinek v Civilu 3D 2024 a v dalších nových BIM aplikacích Autodesku pro infrastrukturu.

Ze zaslaných registrací účastníků konference bude na konci vysílání vylosován nový majitel chytrých hodinek Apple Watch SE. Účast na této online konferenci je bezplatná.

Registrujte se včas.


, Vladimír Michl