Aktuality >> Registrujte se na konferenci CADfórum 2017 - stvořte cokoliv

Registrujte se na konferenci CADfórum 2017 - stvořte cokoliv

Odborná konference k využití BIM technologií v praxi

AktualityVe dnech 20.-21. září proběhne v brněnském hotelu Avanti již čtrnáctý ročník tradiční odborné konference CADfórum 2017. Konference zaměřená na výměnu praktických zkušeností mezi profesionálními uživateli řešení pro počítačové navrhování se i v letošním ročníku koná ve formátu akce určené pro konstruktéry, projektanty a manažery ve strojařské i stavařské praxi a uskuteční se tak ve dvou dnech. Na stavebnictví a BIM je zaměřen druhý den konference.

Letošní stavařská část CADfóra proběhne pod heslem "Stvořte cokoliv" se zaměřením na aktuální otázky přechodu na "Stavebnictví 4.0". Představí kromě jiného i nejnovější návrhové nástroje využívající moderní technologie cloudu, informačního modelování budov (BIM) a generativního designu. Pořadatelem této akce je společnost CAD Studio, hlavními partnery konference jsou Autodesk, DELL, PNY, HP a 3Dconnexion. Program konference nabídne kromě přednášek uživatelů z praxe a diskusí i praktické workshopy, ukázky virtuální reality a 3D tisku, nebo produktové novinky, tipy a triky k Autodesk Revitu a dalším aplikacím. Po oba dny konference budou k dispozici stanice s aktuálními verzemi CAD a BIM softwaru Autodesk i odborníci, připravení zodpovědět veškeré dotazy. K dispozici budou i praktické ukázky produktů a technologií partnerů konference.

Účastnický poplatek činí 600 Kč. Návštěvníci si mohou odnést některou z atraktivních cen - chytré hodinky Samsung Gear, 3D myši, ad.

Pozvánka CF2017
Klikněte pro PDF pozvánku


Online registraci na 1. nebo 2. den konference, program a další informace o konferenci CADfórum 2017 najdete na stránkách konference.cadforum.cz. Registrujte se prosím včas, některé workshopy bývají rychle obsazeny.


, Vladimír Michl