Aktuality >> Přihlaste se do soutěže AEC Excellence Awards 2018

Přihlaste se do soutěže AEC Excellence Awards 2018

Vyhrajte výlet do Las Vegas a další ceny

AktualityVaše mimořádné stavební projekty nyní můžete přihlásit do mezinárodní soutěže Autodesk AEC Excellence Awards 2018. Tato každoroční soutěž představuje zajímavé projekty a stavby budov a infrastruktury z celého světa, které definují budoucnost vytváření věcí kolem nás a využívají nástroje informačního modelování budov (BIM) a softwaru Autodesk. Kromě úspěšných projektů bude letos vyhlášen také vítěz kategorie "Inovátor roku".

Soutěž je rozdělena do kategorií Projekty infrastruktury, Projekty staveb a Výstavba a ocení malé, střední a velké projekty.

Již šest let společnost Autodesk sponzoruje soutěže AEC Excellence Awards společně s dalšími sponzory - HP, Construction Dive a Smart Cities Dive. Balíček pro výherce prvních míst ve všech kategoriích zahrnuje výlet na konferenci Autodesk University 2018 v Las Vegas, pracovní stanice HP Z2 Mini Workstation a monitory HP Z27n. Účast v soutěž nevyžaduje žádné poplatky. Kliknutím sem si můžete prohlédnout vítězné projekty minulých let pro vaši inspiraci.


Uzávěrka přihlášek je 31. července 2018. Finalisté každé kategorie budou oznámeni v září. Vítězové pak budou vyhlášeni v listopadu, na slavnostním gala "AEC Excellence Awards" v rámci Autodesk University 2018 v Las Vegas 2018. Je čas se ukázat!

Další pokyny najdete na stránce www.aecexcellence.com

 

 


, Vladimír Michl

Fotogalerie