Aktuality >> Pozvání na konferenci Autodesk LIVE 2022

Pozvání na konferenci Autodesk LIVE 2022

Novinky BIM - a nejen BIM - nástrojů a řešení Autodesk a Arkance Systems

AktualitySeznamte se s nejnovějšími CAD, BIM a GIS/FM technologiemi a s novými návrhovými produkty Autodesk prostřednictvím tradiční jarní online konference Autodesk LIVE 2022.

Dne 5. května 2021 vysílá společnost Arkance Systems (CAD Studio) interaktivní veřejný videostream, ve kterém představí nové produkty řady Autodesk 2022 i vlastní aplikace a doplňky. Díky tomuto živému internetovému vysílání se můžete seznámit s novinkami světa CAD, BIM a GIS, odkudkoliv z pohodlí vašeho křesla – přímo na vašem na počítači, notebooku, tabletu, telefonu, na televizoru doma nebo ve vaší firemní zasedací místnosti či školní učebně. 

Divákům zde předvedeme zajímavé novinky produktové řady AutoCAD, Revit, Civil 3D, nové profesní sady Autodesk Collection, nové služby BIM 360 a Construction Cloud a další nejnovější cloudové technologie, nebo populární nadstavbové aplikace, včetně našich nových bonus nástrojů CS+. Dopolední sekce vysílání je věnována strojírenství a GIS, odpolední sekce pak stavebnictví.

Ze zaslaných registrací účastníků konference bude na konci vysílání vylosován nový majitel tabletu Apple iPad 10.2 32GB WiFi. Účast na této online konferenci je bezplatná.

Registrujte se včas.


, Vladimír Michl