Aktuality >> Online školení - BIM 360 - využijte bezplatné licence

Online školení - BIM 360 - využijte bezplatné licence

Jak využít cloud nástroje spolupráce nabízené nyní Autodeskem

Aktuality

Většina projektantů nyní pracuje z domova, z často nestandardního prostředí home-office. S tím jsou spojeny otázky na možnosti využívání licencí, na optimální metody sdílení dat a vzdálenou spolupráci na projektech. Zároveň Autodesk nabídl v rámci podpory boje s následky epidemie většinu svých cloudových nástrojů dočasně zdarma (zatím do 31.5.2020).

Proto nyní CAD Studio nabízí několik cílených online školení, ve kterých chce pomoci překonat toto nelehké období, usnadnit nasazení a využití dostupných softwarových nástrojů a posílit vaše znalosti, které využijete i pro zvýšení produktivity v budoucnosti, až se vrátíte zpět do standardního produkčního prostředí.

Online školení k nástrojům Autodesk BIM 360 pro sdílení CAD/BIM dat a online spolupráci na projektech se koná 30.3. od 10:00 hodin. Pro bezplatnou účast na této akci se stačí zaregistrovat - viz REGISTRACE.



Přehled opatření a nabídek spojených s koronavirem, určených pro CAD/BIM uživatele, aktualizujeme v článku www.cadstudio.cz/COVID19.

Další tipy a rady k licencování, sdílení dat a komunikaci najdete také v aktualizovaném článku Vzdálené využití software Autodesk - z domova, z home-office, z karantény, domácí licence, sdílení CAD dat.

, Vladimír Michl