Aktuality >> Nový výukový program BIM Academy s certifikací „BIM Manager“

Nový výukový program BIM Academy s certifikací „BIM Manager“

Certifikace pro BIM managery a koordinátory

AktualityBIM Academy je nový výukový program společnosti Arkance Systems, který je při úspěšném absolvování zakončen mezinárodně platným certifikátem ATC – „Revit BIM Manager“. BIM Academy se skládá z modulů, jako je BIM Office Management, Revit Template Creation a BIM Project Coordination, pokrývajícími většinu aspektů implementace BIM postupů a jejich využití v projekční a stavební praxi, šablonách a projektových úrovních.

Pro koho je BIM Academy určen

Pokud jste stávajícím manažerem BIM / koordinátorem BIM, nebo se jím chcete stát, je tento vzdělávací program určený právě pro Vás. Naučíte se, jak pracovat se všemi novými standardy a osvědčenými postupy BIM. Naučte se od certifikovaných BIM konzultantů společnosti Arkance Systems vše, co potřebujete vědět pro správu BIM projektů založených na produktech Autodesku - od jejich zakládání, přes interní a externí spolupráci v týmu až po řízení lidí a procesů. Využijte praktických znalostí z řady úspěšných BIM implementací. Po absolvování závěrečných testů získáte celosvětově uznávaný certifikát Autodesk Authorized Training Center (ATC) od společnosti Arkance Systems.

Na konci programu budou účastníci

Na konci programu budou účastníci:
  • Mít přehled o všech současných BIM standardech.
  • Umět implementovat BIM do své praxe pomocí strukturovaného přístupu.
  • Budou si jisti při analýze EIR (požadavky na informace o zaměstnavateli/směně) a sestavování BEP (BIM Execution Plan).
  • Znát postupy pro vytváření a úpravu projektových šablon Revitu, budou umět upravovat její strukturu, data, výkazy, nastavit mechanismy kontroly kvality.
  • Umět nastavit a spravovat různé oblasti živého projektu v Revitu, včetně správy atributů a vytváření dokumentace.
  • Přistupovat ke konkrétním výzvám modelování v Revitu, jako jsou budovy s rozdělenými patry, revize a více fází renovace.
  • Auditovat projekty, aby si zajistili konzistenci modelu a dat pomocí Revitu a CDE.
  • Budou si jisti nastavením IFC, aby dosáhli nejlepších výsledků při exportu nebo importu souborů IFC, aby mohli efektivně spolupracovat s externími konzultanty, kteří používají různé softwarové balíčky.
  • Vědět, jak přistupovat ke spolupráci / koordinaci s ostatními konzultanty pomocí modelů IFC a řízení problémů prostřednictvím BCF (BIM collaboration format)
Účastníci, kteří se účastní programu, mají nárok na udělení certifikátu Revit BIM Manager po úspěšném složení závěrečného testu.


Nejbližší termíny BIM Akademie jsou organizovány v Brně od 9.11. v listopadových a lednových termínech, vždy jeden den v týdnu (středa).

 
Další podrobnosti o obsahu a termínech kurzu najdete na stránce academy.bimfo.cz

, Marek Rosecký