Aktuality >> Navštivte konferenci "Fórum českého stavebnictví 2018"

Navštivte konferenci "Fórum českého stavebnictví 2018"

Jak může digitalizace rozhýbat odvětví?

AktualityKonference Fórum českého stavebnictví 2018 se uskuteční dne 7. 3. 2018 v kongresovém sále PVA EXPO v Praze. Jedná se o platformu, na které se účastníci seznamují s novými trendy v odvětví a s připravovanými legislativními záměry, které jsou pro stavebnictví zásadní. Podstatnou složkou fóra je kromě odborného programu také neformální setkávání a networking. Konferenci navštěvují především hlavní představitelé stavebních firem, dodavatelů stavebních hmot a technologií a zástupci vedení developerských, projekčních a poradenských společností. Minulého ročníku se zúčastnilo okolo 300 delegátů včetně příslušných ministrů vlády ČR a množství novinářů. Účast na této konferenci přislíbili všichni ministři, relevantní pro odvětví stavebnictví. Program bude aktualizován podle aktuálního stavu jednání o vládě ČR.

Hlavními tématy letošního ročníku konference jsou:
  • Bude už konečně lépe? Nová vláda, nový začátek?
  • Pochopí nová vláda, že bez investic není rozvoj?
  • Jak může digitalizace (včetně e-governmentu) rozhýbat odvětví?

Technologie BIM jsou klíčovou součástí digitalizace stavebnictví. Organizátoři konference proto oslovili společnost CAD Studio jako BIM partnera konference. CAD Studio zde bude prezentovat technologické novinky a své dlouholeté zkušenosti s implementacemi BIM technologií u projekčních, stavebních a výrobních firem v České a Slovenské republice.

Registrace na konferenci za Early Birds ceny (sleva 2 000 Kč) je stále ještě otevřena. Je nabízena i možnost cenově zvýhodněné účasti specialistů pouze na „nepolitické“ části konference – konkrétně na odpoledních diskusních sekcích, věnovaných digitalizaci, zlepšení podmínek pro investování a legislativě. Nadále platí i slevy pro členy SPS ČR a pro reprezentanty státní správy a samosprávy.

Konferenci moderuje Martin Veselovský, mezi řečníky je předseda vlády (v demisi) Andrej Babiš, panelové diskuse se účastní ministři Dan Ťok, Richard Brabec, Klára Dostálová a Tomáš Hüner.

Viz PDF pozvánka:
 


Další informace najdete na www.construction21.cz

, Martin Slanec