Aktuality >> Navštivte konferenci "Fórum českého stavebnictví 2019"

Navštivte konferenci "Fórum českého stavebnictví 2019"

Jak využít šance rostoucí ekonomiky?

AktualityLetošní, již 15. ročník konference Fórum českého stavebnictví 2019 se uskuteční dne 6. 3. 2019 v kongresovém sále PVA EXPO v Praze.

Zaměřením letošního ročníku Fóra je to, jak řídit byznys v době, kdy investice, a s nimi celé odvětví, konečně opět rostou. Jak se vypořádat s nevratnou ztrátou desítek tisíc pracovníků, kteří odešli ze stavebnictví, a jak lépe rozvíjet lidský kapitál? Jak řídit a rozvíjet firmu v nových tržních a technologických podmínkách?

Využijme toto vrcholové oborové setkání k dialogu s vládou. Prodiskutujeme, jak se konkrétně projeví avizované záměry vlády, zejména Národní investiční plán a vznik ministerstva veřejného investování. Věříme, že diskuse o novém startu v podmínkách rostoucí ekonomiky zaujme nejen stavaře, ale též developery, projektanty i dodavatele stavebních materiálů a technologií.

Technologie BIM jsou klíčovou součástí digitalizace stavebnictví. Organizátoři konference proto oslovili společnost CAD Studio jako BIM partnera konference. CAD Studio zde bude prezentovat technologické novinky a své dlouholeté zkušenosti s implementacemi BIM technologií u projekčních, stavebních a výrobních firem v České a Slovenské republice.

V sekci "Digitalizace odvětví a Stavebnictví 4.0" budou diskutovat BIM experti CAD Studia na oblast pozemních i liniových staveb. Můžete rovněž navštívít stánek CAD Studia na doprovodné výstavě.

Konferenci moderuje Martin Veselovský (DVTV), mezi řečníky je předseda vlády Andrej Babiš, panelové diskuse se účastní ministři Richard Brabec, Dan Ťok, Klára Dostálová a Marta Nováková.

Viz PDF pozvánka:

PDFDalší informace najdete na www.construction21.cz

, Martin Slanec