Aktuality >> Konference BIM DAY 2019 - pozvánka

Konference BIM DAY 2019 - pozvánka

Výroční konference CzBIM - 8. října 2019 v Praze

AktualityKonference BIM DAY jsou již devět let klíčovým místem pro setkávání zájemců a odborníků věnujících se nejen tématům digitalizace, BIM a stavebnictví. Další ročník BIM DAY přinese nejaktuálnější informace o dění v České republice a ve světě, zaměří se také na vize, kam BIM směřuje a jaká bude jeho budoucnost. O své zkušenosti se přijdou podělit přední odborníci z ČR i ze světa. Na konferenci bude srovnán vývoj BIM a jeho implementace v zahraničí a u nás, mezi další témata budou zařazeny pilotní projekty, jasné vize a důvody proč využít BIM, praktické zkušenosti, kritický pohled na BIM. Jedním z hlavních příspěvků bude moderovaná diskuze se zástupci veřejného a soukromého sektoru.

Program konference je rozdělen na jednotlivé bloky, v bloku I. se podíváme na aktuální dění v BIM a situaci v oblasti digitalizace nejen v ČR. V II. bloku zazní Mise a Vize zadavatelů z řad veřejné i soukromé sféry, kteří se s Vámi podělí o svá očekávání a zkušenosti vlastní organizace v oblasti BIM. Třetí blok je věnován datovému standardu. Program v hlavním sále bude zakončen moderovanou diskuzí s předními představiteli BIM na aktuální témata v oblasti digitalizace. V odpolední části konference jsou pro Vás připraveny workshopy. Podrobnější program naleznete v záložce „program“.

Během konference proběhne BIM Market, kde se potkáte s vystavovateli, kteří Vám předvedou trendy v této oblasti. Vyzkoušíte si VR či 3D tisk. 

S praktickými ukázkami BIM nástrojů se můžete seznámit na stánku implementátora BIM řešení - CAD Studia. CAD Studio bude mít i dva aktivní vstupy na workshopech a představí reálné praktické zkušenosti s BIM pro správu budov a majetku.

Registrace a další informace - http://www.czbim.org/konference/bimday2019

, Martin Slanec