Aktuality >> Jste připraveni na BIM? A chcete být připraveni?

Jste připraveni na BIM? A chcete být připraveni?

Využijte rozšířený zkušební balíček BIM Ready Pack

Aktuality

Jak jistě víte, již v příštím roce 2023 bude v České republice zaveden, podobně jako v jiných zemích světa, tzv. BIM mandát. Tato nová regulace znamená, že všechny nadlimitní veřejné stavební zakázky budou muset být zpracované BIM metodikou a budou muset být zadavateli odevzdané dle připravovaných projekčních standardů.

Pro firmy, které se budou chtít ucházet o tyto veřejné zakázky pozemních a inženýrských staveb, nebo budou chtít být subdodavatelem řešitelů takovýchto zakázek, to znamená, že by se měly urychleně připravit na tento nový způsob a metodiku práce se stavebními projekty. BIM ale může být i významnou konkurenční výhodou pro zakázky soukromých investorů - hlavní přínos BIMu: úspora nákladů je samozřejmě důležitá i pro tyto investory.

Pokud dosud neprojektujete v žádném BIM systému, ale chcete se na BIM mandát připravit, nebo je vaší strategií posunout vaši projekcí do světa BIM, abyste byli připraveni s kýmkoli spolupracovat na jednom BIM projektu, nebo pokud chcete být ve své činnosti více konkurenceschopní a více žádaní u investorů, je nyní ten správný okamžik vyzkoušet si BIM nástroje ve vaší projekční praxi.

Nově nabízený BIM Ready Pack společnosti Arkance Systems nabízí jedinečnou příležitost si vyzkoušet (na dostatečně dlouhou dobu) a vyškolit se v jednom z nejžádanějších BIM systémů na trhu – Autodesk Revit a Autodesk Civil 3D – s využitím BIM startovacího balíčku plného benefitů, tzv. BIM Ready Pack. Buďte BIM Ready za 90 dnů.
 
Přejděte z vašeho CAD projektování na moderní metody BIM projektů, šetřete váš čas a náklady i náklady investora.

, Martin Slanec