Aktuality >> Finalisté soutěže AEC Excellence Awards 2018

Finalisté soutěže AEC Excellence Awards 2018

Inovativní využití BIM technologií ve světě

AktualityJiž šestý rok po sobě představuje soutěž AEC Excellence Awards globální projekty, které využívají propojený BIM a další nové technologie, jako je generativní navrhování a industrializovaná výstavba. V kategorii Projekty infrastruktury, Stavební projekty a Výstavba jsou oceňovány projekty malého, středního a velkého rozsahu. V letošním roce debutuje nová cena "Inovátor roku" pro člověka, který pomáhá transformovat projekční a stavební průmysl pomocí technologií, spolupráce, evangelizace a inovací.

Pro nezávislý globální panel soudců bylo těžké vyhodnotit všech 256 přihlášek (196 přihlášených projektů a 60 nominací na Inovátora roku) a zúžit výběr jen na finalisty "nejlepší z nejlepších". Přihlášky letos pocházejí z celkem 32 zemí, přičemž Čína má nejvyšší počet přihlášek, za ní následují USA a Francie.

Představme si finalisty v jednotlivých kategoriích ve videoukázkách:Vyhlášení vítězů soutěže se uskuteční 13. listopadu v rámci konference Autodesk University 2018 v Las Vegas - na slavnostní snídani AEC Customer Showcase Celebration. Během této akce budou všichni vítězové oceněni za své úspěchy v oblasti inovativních projektů.

Více na www.aecexcellence.com

, Vladimír Michl