Aktuality >> BIM v praxi na konferenci CADfórum 2016

BIM v praxi na konferenci CADfórum 2016

Budoucnost vytváření světa kolem nás, 22.9. Brno

AktualityDovolujeme si Vás srdečně pozvat na CADfórum 2016, třináctý ročník největší domácí konference pro projektanty, konstruktéry a GIS specialisty, zaměřené na výměnu praktických zkušeností mezi uživateli řešení pro počítačové navrhovaní. Hlavním tématem akce s titulem "Budoucnost vytváření světa kolem nás" je využižtí CAD, BIM a GIS/FM řešení v praxi.

CADfórum 2016 se letos vrací k dvoudennímu formátu konference, s rozdělením na strojírenství a stavebnictví+GIS. Akce se koná ve středu a ve čtvrtek 21.+22. září 2016 v hotelu Avanti v Brně. Stavebnictví a BIM je věnován druhý den konference.

Stejně jako v minulosti je vstup na akci pro registrované návštěvníky zdarma. Registrace probíhá prostřednictvím web stránek konference.cadforum.cz, na kterých je k dispozici i program, workshopy a další důležité informace.

Registrujte se, prosíme, nejpozději do 17. září 2016 (pozor, kapacita workshopů je omezena).
   
Pořadatelem akce je společnost CAD Studio. Po celou dobu konference budou k dispozici pro vyzkoušení produkty partnerů konference a počítače s aktuálními verzemi CAD a BIM softwaru i odborníci, připravení zodpovědět veškeré dotazy. Můžete si také vyzkoušet 3D virtuální realitu, 3D skenování z dronů, 3D tisk, nechat se vyškolit v Revitu.

Můžete také vyhrát některou z hodnotných cen, např. tablety Apple iPad Pro 9.7" Wi-Fi 32GB, 3D myši, barbadoský rum, předplatné časopisů, apod.

, Vladimír Michl