Aktuality >> ACC Elite Partner pro cloudová BIM řešení

ACC Elite Partner pro cloudová BIM řešení

Arkance Systems má nejvyšší statut Autodesk Construction Cloud Elite Partner

Aktuality

Společnost Arkance Systems má v Česku a na Slovensku nejvyšší partnerský statut Autodesku v oblasti cloudových BIM a CDE řešení - Autodesk Construction Cloud Elite Partner (ACC Elite). Ten je zárukou znalostí a zkušeností s implementacemi nejmodernější nástrojů pro týmovou spolupráci a řízení BIM projektů.

Co můžeme nabídnout díky partnerství v programu ACC Elite?

Díky členství v tomto prestižním programu můžeme našim klientům nabídnout licence pro řešení ACC "na realizovaný projekt" a ne jako dříve "na uživatele". Zájemci o stavební cloud Autodesku se navíc mohou zúčastnit speciálního pilotního programu, který zahrnuje zkušební přístup k neomezenému počtu licencí, a také balíček tematických školení Autodesk.

Výhody nástrojů Autodesk Construction Cloud pro uživatele

 • Zjednodušení spolupráce a správy dokumentů. 
 • Organizace a standardizace plnění úkolů. 
 • Vyřešení rozsahu odpovědnosti účastníků stavebního procesu. 
 • Průběžné sledování plnění úkolů. 
 • Odstranění úzkých míst (nezávislost informací na jednotlivcích). 
 • Sledování řešení dotazů objevujících se na staveništi. 
 • Maximalizace efektivity a zvyšování zisků ve společnosti. 

Z jakých nástrojů se Autodesk Construction Cloud skládá?

ACC se skládá z cloudových řešení, jako jsou: 
 • Autodesk Docs – prostor pro agregaci, správu, verzování a průběžnou aktualizaci dokumentace, modelů nebo jiných potřebných dokumentů svázaných s projektem. 
 • Autodesk Takeoff – platforma pro tvorbu a správu výkazů veličin z 2D dokumentace a BIM modelů se zvláštním důrazem na koordinaci práce distribuovaného (např. na různých staveništích) týmu projektantů a inženýrů. 
 • Autodesk Collaborate – nástroj pro koordinaci a dohled nad projekčními pracemi (jako jsou: změny od investorů a nájemců nebo aktualizace/revize projektů). 
 • Autodesk Build – nástroj pro koordinaci a řízení toku informací na staveništi (od jednoduchých poznámek až po delegování práce, hlášení závad nebo digitalizaci oběhu dokumentů, jako jsou materiálové karty, předávací dokumenty a další). 
Máte-li zájem o Autodesk Construction Cloud, navštivte stránku Autodesk Construction Cloud nebo kontaktujte nejbližší kancelář Arkance Systems.

Další informace

Jak hodnotí nasazení nástrojů Autodesk Construction Cloud někteří ze zákazníků Arkance Systems v České republice?Chcete se stát expertem v oblasti Autodesk Construction Cloudu? Absolvujte naše BIM/CDE školení zaměřená na ACC nebo manažerský vzdělávací program BIM Academy, doplněný o nové termíny v oboru pozemních i inženýrských staveb.


, Martin Slanec