Aktuality >> 3D BIM modely posouvají společnost FAKO

3D BIM modely posouvají společnost FAKO

Zkušenosti a přínosy se zavedením BIM

Aktuality

Společnost FAKO spol. s r.o., která na našem trhu působí už skoro 30 let, je projekční a inženýrská společnost, která poskytuje komplexní služby ve výstavbě. V oblastech jako jsou inženýrské a projektové činnosti poskytuje komplexní služby jako je zpracování konceptu řešení, studií, vypracování dokumentace k územnímu řízení, vypracování dokumentace pro stavební řízení, vypracování dokumentace pro provedení stavby.
Mezi další služby, které jsou zaměstnanci FAKO s.r.o. poskytnout, patří například technický dozor investora, dále role koordinátor BOZP. K nabídce služeb patří také drobné stavební, malířské a natěračské práce nebo pronájem bytových i nebytových prostorů v Kroměříži.

V rámci postupujících trendů a zvyšujících se tlaků na projekty ve formě BIM modelů se firma FAKO rozhodla začít využívat software pro 3D modelování od Autodesku. Cílem společnosti bylo to, aby mohla být partnerem pro zákazníka při řešení jeho stavebních záměrů a nabídnout mu tak zpracování projektové dokumentace v systému BIM od A do Z.Pro implementaci nejen softwaru, ale i pracovních návyků se firma rozhodla využít služeb CAD Studia. Jak spolupráce probíhala a také pár slov od zaměstnanců FAKO s.r.o. se můžete dočíst v referenci zde (PDF). Viz též záznam v katalogu BIM-ready firem.

Pokud byste měli zájem o spolupráci s firmou poskytující BIM řešení projektové dokumentace, nebojte se oslovit projektanty ze společnosti FAKO.

, Jakub Jansa