Aktuality >> 27. Silniční konference 2019 - České Budějovice

27. Silniční konference 2019 - České Budějovice

CAD Studio je BIM partnerem největší konference pro silničáře

AktualityVe dnech 23. a 24. října se koná v Českých Budějovicích již 27. ročník tradiční Silniční konference 2019 - největší konference pro silničáře. Záštitu nad letošním ročníkem převzali: premiér A. Babiš, ministr dopravy V. Kremlík a primátor Č.Budějovic J. Svoboda.

BIM partnerem této populární akce je společnost CAD Studio, které zde bude rovněž vystavovat silničářská projekční řešení využívající CAD a BIM software společnosti Autodesk i doplňkové aplikace z vlastního vývoje.

Moderní projekční aplikace by měly obsahovat nejen nástroje pro 3D navrhování a optimalizaci průběhu liniové stavby, ale i nástroje pro týmovou spolupráci a pro přesvědčivé prezentace projektů. Geometrie, obvod, kubatury, půdorysy, pohledy a řezy možná stačí dnes, ale do budoucna je třeba počítat s BIMem (BIM = Building Information Modeling = Informační model stavby) a s přidanými popisnými informacemi, které si vytvořený objekt ponese od jeho počátku až do konce jeho životnosti,  tzn. od projektu po realizaci, následné správě až jeho možné demolici.

Zveme vás do naší expozice - stánek číslo 1:Více informací na www.silnicnikonference.cz

, Vladimír Michl